Производитель
Матеріал корпусу
Колір корпусу
589 грн
Колекція Grande
Матеріал корпусу ABS-пластик
Колір корпусу Білий
Режими роботи: День / ніч / 24 години
Покриття поверхні Матове
...
552 грн
Колекція Maggio
Матеріал корпусу ABS-пластик
Колір корпусу Білий
Режими роботи: День / ніч / 24 години
Покриття поверхні Глянець
...

Автоматичний освіжувач повітря оптом від  виробника

Комфорт в квартирі, будинку чи громадському закладі складається з багатьох частин, однією із яких є приємний аромат в кімнаті чи приміщенні в цілому. Але зберігати і підтримувати його дуже складно, особливо в туалеті. Кожного разу після використання його необхідно провітрювати або розпилювати спеціальний аерозоль, що додасть роботи людині. В тому разі, коли необхідно економити час краще використовувати автоматичний освіжувач повітря, оптом який можна замовити у постачальників з доставкою по Україні.

Зовні прилад має невеликі розміри та складається з таких елементів:

Така конструкція освіжувача повітря, ціна оптом якого вказана на сайті, дозволяє встановити в корпус спеціальний стандартизований балончик з аерозолем, а пристрій буде самостійно вмикати його згідно налаштувань. Це дозволяє зекономити багато часу персоналу закладу чи господарю домівки.

Різновиди освіжувачів повітря

Перед тим, як купити автоматичний освіжувач повітря оптом, необхідно визначити, які саме функції будуть потрібні і в яких умовах він буде експлуатуватися. В залежності від матеріалу можна виділити два типи:

Перший різновид відноситься до більш дорого класу, аніж його полімерні аналоги. Частіше всього такі моделі мають настінне кріплення, так як метал дозволяє надійно фіксувати корпус. Металеві моделі використовуються в основному в VIP закладах, де зовнішній вигляд має одне з вирішальних значень. До того ж, міцний корпус дозволяє захистити прилад від вандалів.

Також, металеві електричні освіжувачі повітря, купити оптом які можна в нашому магазині, часто мають додаткові функції, наприклад мікроелектронне управління. Воно дозволяє налаштувати роботу максимально точно та отримати оптимальне відношення аромату і розходу аерозолю.

Пластикові моделі  автоматичних освіжувачів повітря більш дешеві та доступні, але це не робить їх менш красивими та функціональними. Пластик частіше всього використовується настільних різновидах приладу, але його можна зустріти і в настінних варіантах. Вони також можуть мати мікропроцесорне управління розпилюванням та датчиком залишку в балоні.

Головна перевага полімерних електронних диспенсерів освіжувачів повітря, оптом які можна замовити у нас, в тому, що вони можуть мати будь-який колір та форму. Це дозволяє підібрати найбільш вдалу модель для интер`єру, яка впишеться в будь-який дизайн приміщення.

Використовується він в менш преміальних закладах, в яких також вимагається мати приємний аромат в кімнатах. Також його можна зустріти і в приміщеннях приватного будинку.