Матеріал корпусу
Колір корпусу
1042 грн
Колекція Maggio
Матеріал корпусу ABS-пластик
Колір корпусу Білий
Покриття поверхні Глянець
Механізм включення: При утриманні кнопки
...
972 грн
Колекція Maggio
Матеріал корпусу ABS-пластик
Колір корпусу Білий
Покриття поверхні Глянець
Механізм включення: При утриманні кнопки
...

Фен настінний оптом від виробника

Щоденно людина для збереження свого здоров`я повинна виконувати не складні процедури і дотримуватися правил гігієни. Однією з таких процедур являється обов`язкове миття голови після заняття спортом чи відвідування басейну. Але часто після водних процедур необхідно йти на вулицю з мокрою головую, що не є добре для здоров`я. Тому власники таких закладів зобов`язані встановлювати в роздягальнях сушки. Але побутовий фен навряд чи буде актуальнім, адже постійне переміщення може швидко його вивести з ладу. Тому в таких випадках кращим варіантом буде фен настінний, оптом який можна замовити у постачальників з доставкою по Україні.

Конструктивно такий прилад мало чим відрізняється від свого побутового аналогу. Фен настінний також складається з:

Але фен настінний для волосся, оптом який можна замовити у нас, на відміну від побутового, має прикріплену до стіни робочу частину приладу, а сама насадка для сушки рухлива. Розігріте повітря із блоку керування поступає по шлангу. Така конструкція для громадських закладів найбільш вигідна, так як прикріплений до стіни апарат не буде переміщатися, що дозволить експлуатувати його без ризику розбиття або крадіжки.

Переваги фенів для сушки волосся

Окрім вже приведених переваг настінних фенів для волосся, оптом який можна замовити з доставкою, також можуть порадувати:

На що звернути увагу при виборі настунного фену

Перед тим, як фен настінний для готелю купити оптом, необхідно визначити, які саме характеристики необхідні для конкретного випадку: