Матеріал корпусу
Колір корпусу
484 грн
Колекція Maggio
Об`єм 500 мл
Призначення Дозатор мила-піни
Тип дозатора Кнопковий, наливний
Матеріал корпусу ABS-пластик
...
408 грн
Колекція Maggio
Об`єм 500 мл
Призначення Дозатор мила-піни
Тип дозатора Кнопковий, наливний
Матеріал корпусу ABS-пластик
...
679 грн
Колекція Solido
Об`єм 500 мл
Призначення Дозатор рідкого мила
Тип дозатора Кнопковий, наливний
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
...

Дозатор для мила оптом від виробника

Мило - невід`ємна частина життя людини. Воно дозволяє дотримуватися гігієни перед приготуванням їжі, після її вживання, після відвідування вбиральні або після громадського транспорту. Але традиційний кусковий миючий засіб зараз не зовсім підходить для використання, так як воно передбачує контакт. Більш екологічним та гігієнічним є його рідкий аналог, для використання якого необхідно замовляти дозатор для мила, оптом який можна купити в нашому магазині с доставкою по Україні.

Рідкий засіб для миття рук може продаватися в двох різновидах - в тарі з клапаном або без нього. Перший різновид  частіше всього використовується в умовах невеликого дому. Одноразовий клапан дозволяє економити та не замовляти допоміжні пристрої. Але якщо мова йде про великий готель, ресторан чи інше місце великого скупчення людей, то не обійтися без диспенсера для рідкого мила, оптом замовити який можливо на нашому сайті. Часто при оптовому замовленні постачальники пропонують більш вигідні умови.

Складові частини дозатора

Багаторазовий диспенсер, який дозволяє економити за закупівлі миючого засобу, скрадається з таких частин:

В деяких випадках пристрій може доповнюватися іншими елементами, але приведені компоненти являються базовими та обов`язковими.

Як підібрати диспенсер для мила

Перед тим, як купити дозатор для рідкого мила оптом необхідно чітко визначити для себе, що саме очікується від диспенсера та в яких умовах він буде використовуватися. Якщо диспенсер потрібен для місць, де є велике скупчення людей, то краще замовляти настінну модель з великим об`ємом бачка, що дозволить рідше його обслуговувати та не допустити випадкового падіння. Також не буде заважати металевий корпус та антивандальний захист. Зазвичай, такі моделі коштують достатньо дорого, але їх міцність та захист від пошкоджень дозволяє міняти їх дуже рідко, бо вихід із ладу буде не частим.

Домашній дозатор рідкого мила, оптом який замовляється роздрібними магазинами, може біти як настінним, так и настільним. Від нього не вимагається міцність та велика ємність. Головне, щоб він був не дорогим, надійним та функціональним. В домашніх умовах він частіше всього використовується на кухні чи ванній кімнаті. Механізм подачі в ньому в основному тільки ручний, без електричного приводу чи іншої автоматики. Це дозволяє суттєво зменшити ціну та підвищити надійність. Якщо такий диспенсер для мила, оптом який можна замовити с доставкою, буде акуратно використовуватися і не піддаватися навантаженням, він буде працювати десятиліття.