602 грн
Колекція Solido
Призначення Диспенсер листовых бумажных полотенец
Матеріал корпусу Нержавеющая сталь
Покриття поверхні Матовое
Витратний матеріал, тип складання Листовые бумажные полотенца Z, W сложения
...
864 грн
Колекція Solido
Призначення Диспенсер листовых бумажных полотенец
Матеріал корпусу Нержавеющая сталь
Покриття поверхні Матовое
Витратний матеріал, тип складання Листовые бумажные полотенца Z, W сложения
...

Диспенсер для паперових рушників оптом від виробника

Волога завжди була найсприятливішою середою для розвитку різних шкідливих мікроорганізмів та грибків. Але після використання вбиральні чи під час приготування і споживання їжі руки обов` язково необхідно помити. При цьому, торкання мокрими руками до ручок дверей або інших контактних поверхонь, особливо в людних місцях, не допускається, так як в них можуть почати розвиватися мікроби. Тому після миття обов`язково потрібно витерти кінцівки одноразовою серветкою із паперу, яка після використання викидається. Але не можна просто так скласти їх на краю стола, бо вони можуть впасти чи забруднитися. Найбільш гігієнічне використання досягається диспенсером для паперових рушників, оптом який можна замовити з доставкою по Україні.

Дозатор паперових рушників: який він і з чого складається

Рушникотримач представляє собою невеликий пристрій в який вставляється рулон або стопка паперу. Людина при цьому торкається не всього рулону, а тільки одного листа, який їх необхідний, що і дозволяє отримати найбільш економне та гігієнічне використання.

Сам тримач для паперових рушників, купити оптом який можна у нас, як постачальника найбільш якісних санітарно-гігієнічних пристроїв,  складається з таких елементів:

Деякі преміальні моделі диспенсерів для паперових рушників оптом також можуть доповнюватися додатковими функціями, наприклад, автоматикою для видачі листів, а також антивандальним захистом.

Але для домашнього використання допоміжні функції навряд будуть необхідними. Вони актуальні для використання в місцях, де є масове скупчення людей, наприклад, в ресторанах, кафе, громадських вбиральнях, готелях і так далі. При частому використанні сам механізм обов`язково повинен бути закріпленим на стіні та мати міцний корпус, щоб його неможливо було пошкодити, навмисно чи випадково.

В приватному домі тримачу паперових рушників оптом буде достатньо пластикового корпусу та невисокої ціни.